1980 yılından beri emlak geliştirme alanında faaliyet gösteren Metal Yapı Konut, yurt içinde ve dışında pek çok başarılı çalışmaya imza atmıştır. İnsan odaklı bir anlayışla doğru yerde ve doğru zamanda en ince detayına kadar düşünülmüş projeleri hayata geçirmiştir. Bu felsefeyle bugün tüm enerjimizi konut projeleri, ofis mekânları ve alışveriş merkezleri inşa etmeye harcıyoruz.

Metal Yapı Konut projeleri, konsept olarak birbirinden çok farklı olsa da hepsi yaşamı hissedeceğiniz, prestijli yaşam alanları yaratmayı hedeflemektir. Projelerimizde kaliteden ödün vermeden, çelik, ahşap, doğal taş gibi doğaya saygılı malzemeler kullanmaya özen göstererek, yüksek iş kalitesi gözetilmektedir.

Metal Yapı Konut lüks ve konforu barındıran, doğal malzemelerin kullanıldığı mükemmel tasarımlı, prestijli projeleri ile tanınmaktadır. Tüm projelerimizde benzersiz tasarımlar için dünyanın ve ülkemizin başarıları ödüllerle kanıtlanmış ünlü mimarlarıyla çalışmaktayız. Estetik, işlevselliği olan mekânlar yaratırken, projelerimizin odağında hep insan ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmaktayız.

İnşaat sektöründe kalite standardını belirleyen ve sadece bugün değil, her zaman liderliği hedefleyen Metal Yapı Konut’un bu noktaya gelmesinde en büyük güvencesi dürüstlükten ödün vermemesi, başarma azmi ve konusunda en iyi olanlarla çalışmasıdır. Metal Yapı Konut’u özel kılan, taş, toprak, tuğla ve betondan öteye geçerek yapılan inşaatlarda işin içine “yaşam” katmasıdır.

 
İstanbul Tower Levent YENİ
Güneş Tepe İstanbul YENİ
Koru Florya
İstanbul Akvaryum
Aqua Florya AVM
Kemerlife XXI
Kemerlife XXII
Kemerlife XXIII YENİ
Kemerlife Ofis YENİ
Arketip
Country Life
Isparta Kule
Fatih Ofis Binası
Historia AVM
Ulus Belvedere YENİ
Arcadium Life I-II
Arcadium Life III YENİ
Crowne Plaza
Real Life YENİ
Blue Lake Küçükçekmece YENİ
To-Top